ADAYA İKİNCİ ÇIKARTMA

Adaya ikinci çıkartma

Bu sezon Survivor adasında ikinci tur heyecanı yaşayanlardan biri de güzel ve seksi model Ece Begüm Yücetan. Birlikte sıcak bir tura var mısınız?

Röportaj: Zeynep Şeker | Fotoğraf: Deniz Özgün | Moda Editörü: Ceren Çetinoğlu

Hayatım Survivor'dan sonra değişti

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde İngilizce Mütercim Tercümanlık okuyordum ancak annemle babam boşandıktan sonra ekonomik sebeplerden dolayı okulu yarım bırakıp çalışmak zorunda kaldım. Miss Turkey’e başvurduktan sonra, modellikle birlikte İstanbul hayatım başladı. Yine de bu şehirde evimin kirasını ödeyebilecek parayı Survivor’dan sonra kazanmaya başladım. O yüzden hayatım bu yarışmadan sonra değişti diyebilirim.


Kendimi beğenmem

Aslında hiçbir zaman modellik yapmak gibi bir niyetim olmadı. Nasıl olsun ki? Burnumu beğenmem, kollarım çok incedir. Tamam, fiziğim düzgün olabilir ama ben kendimi beğenmem yani. Hep böyleydim, belki ezik büyümedim ama özgüvenim de pek yoktur. Dolayısıyla arkadaşlarım ve ailem güzellik yarışmasına katılmam konusunda beni çok zor ikna ettiler. Ancak şimdi iyi ki katılmışım diyorum, çünkü bu mesleği çok seviyorum.


Gönlüm oyunculuktan yana

Önceden diksiyon eğitimi almıştım, böylece yarışmadan sonra iki tane magazin programında sunuculuk yaptım. Ancak gönlüm oyunculuktan yana. Bunun için de oyunculuk okuluna gittim, eğitim aldım. Birkaç kez çeşitli roller için görüşmeye de gittim ama sanırım boyumun uzunluğundan dolayı olmadı.

Haberin devamı için tıklayınız : http://gqtr.to/1BoG500

GQ

DİĞER HABERLER